Chiptuning Gdańsk

Chiptuning Na to rozwiązanie decydują się użytkownicy , którzy w sposób  bardzo odczuwalny chcą podnieść moc swojego samochodu. Dodatkowa moc i moment obrotowy sprawia ,iż samochód zmienia się nie do poznania. Dużo lepiej przyspiesza , manewry wyprzedzania stają się dużo łatwiejsze . Przy roztropnym operowaniu pedałem gazu można liczyć na oszczędności w postaci niższego spalania.

Chiptuning daje radość z jazdy i podnosi Twoje bezpieczeństwo na drodze. Pozwoli Ci odkryć Twój samochód na nowo – szybszy i sprawniejszy, palący mniej paliwa.

Dlaczego można modyfikować fabryczne oprogramowanie? 

Ponieważ fabryczne programy są tak zaprojektowane aby być w zgodzie z ekologią, mieć margines bezpieczeństwa na zastosowanie złych środków eksploatacyjnych czy zniwelować błędy użytkownika. Producenci ograniczają moc silników dostosowując je do przepisów podatkowych w krajach, w których te samochody mogą być eksploatowane.

Każdy samochód jest trochę inny, oferujemy indywidualne strojenie – jak garnitur uszyty na miarę.

Matematycznie, fizycznie, termodynamicznie i mechanicznie zoptymalizowane silniki mierzone na dynamometrze, temperaturę spalin przed i za turbo, wartości lambda w spalinach. Dostrajamy timing silnika z dokładnością do 0,1 °.

Obliczamy kompletną mapę cisnienia turbosprężarki w oparciu o objętość silnika, wydajność objętościową silnika, specyfikacje turbosprężarki.

Dostosowujemy mieszanki paliwowe w celu uniknięcia wysokich temperatur lub zaniku smarowania cylindrów lub pogorszenia jakości oleju.

Tylko takie podejście można nazwać indywidualnym strojeniem. Wszystko inne to tylko aproksymacja i procentowe strojenie.

Chiptuning STAGE 2

Na specjalne życzenie przyrosty powyżej 30% procent mocy i momentu obrotowego, połączone z modyfikacjami sprzętu (np egr czy dpf).

Pracujemy ze wszystkimi, również najnowszymi sterownikami silnika, zabezpieczonymi fabrycznie przed tuningiem.

Sectec is a licensed WinOLS user

Działamy w oparciu o najwyższej jakości, oryginalne programatory i oprogramowanie WinOLS. Posiadamy praktycznie wszystkie dostępne na rynku interfejsy do chiptuningu, wszystkie z aktywnym wsparciem producenta. Jeżeli odczyt jakiegoś sterownika jest w ogóle możliwy – my na pewno możemy go odczytać.

CVN FIX dla grupy VW
Od 1 stycznia 2018 r. Niektóre kraje europejskie wdrożyły kontrolę CVN podczas corocznej kontroli samochodu. Porównując CVN * z europejską bazą danych, inspekcja wykorzystuje to do sprawdzenia, czy samochód jest wyposażony w najnowszą aktualizację oprogramowania Diesla z VAG, czy nie, ale może również sprawdzić, czy samochód został ponownie zamapowany. Od początku tego roku, wiele remapowanych samochodów zostało odrzuconych przez TUV w Niemczech, nasza poprawka CVN rozwiąże ten problem.

Posiadamy również poprawki dla grupy BMW/MINI powodujące że nasze modyfikacje są niewykrywalne podczas testów w serwisie.

Call Now Button