Wymiana i montaz nowych filtrów cząstek stałych DPF

Jeżeli pojawiły się problemy z filtrem cząstek stałych DPF, należy w pierwszej kolejności wykonać diagnostykę w celu sprecyzowania z jaką usterką mamy konkretnie do czynienia. W większości przypadków możemy jednoznacznie stwierdzić czy usteka FAP/DPF (filtr cząstek stałych) wynika z powodu awarii np. któregoś z czujników czy po prostu zapchany jest wkład. Diagnostyka to nie tylko kasowanie błędów. Zbadać należy chociażby ciśnienie na czujniku różnicy ciśnien przed dpf, temperatury itd. Dzięki temu, można rozsądnie podjąć decyzję o usuwaniu czy tez wymianie DPF na nowy.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniu pewnej grupy klientów która filtrów DPF usuwać nie chce, oferujemy specjalistyczną usługę montażu nowych filtrów DPF w atrakcyjnych cenach.
Nauczeni doświadczeniem, nie oferujemy już mycia filtrów. Usługa ta zbyt często okazywała się nieskuteczna i od roku 2018 już jej nie oferujemy.

Posiadamy w ofercie nowe filtry DPF a także używane z aut potestowych. Oferujemy tyklo filtry najlepszej jakości, porównywalne z tymi które idą na pierwszy montaż. Zamienniki naszych dostawców powinny starczyć (po zamontowaniu do fabrycznie nowego auta) na około 100-150tys km

Filtry DPF są bardzo czułe na usterki jak np nieszczelność w układzie dolotowym, uszkodzony zawór egr, uszkodzona turbina, uszkodzony przepływomierz, niesprawny układ wtryskowy czy uszkodzenia czujników DPF i inne. Z tego powodu, pamiętać należy że nie jesteśmy w stanie dokładnie określić czasu życia filtra w samochodzie. Dożywotnia gwarancja jest możliwa jedynie w przypadku usunięcia DPF. Obiecujemy jednak profesjonalny montaż zgodny z wypracowanym know-how.

Przykładowe ceny (poglądowe, mogą różnic się w zależności od różnic kursowych):
Citroen, Peugeot 1.6 9HR 2197.84 z montażem i adaptacją
Citroen, Peugeot 1.6 9HD 2673,78 z montażem i adaptacją
Citroen, Peugeot 2.0hdi 2248,34 z montażem i adaptacją
Ford Mondeo IV 2.0 tdci 2300,05 z montażem i adaptacją
Opel Zafira B 1.9 2666,98 z montażem i adaptacją

Szczegółową wycenę dla Twojego samochodu usłyszysz na naszej infolinii 58 333 10 45
Zapraszamy!

Call Now Button